Studio Andrea Třinec - UNREGISTERED VERSION

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Chemický peeling

Nabídka Studia

V období od září do konce dubna je ideálním obdobím nechat se ošetřit chemickými peelingy. Jelikož tyto můžou kontraindikovat se sluncem, proto je toto období ideální k ošetření pleti. Povrchové peelingy zajišťují rozklad většiny epidermis. Jsou vynikající volbou pro ty, kdo hledají nejlepší výsledky s minimálními vedlejšími účinky, jako je zarudnutí a agresivnější olupování kůže.

Chemický obličejový peeling redukuje jemné rýhy a vrásky na pleti. Rovněž i vybělí jakékoliv nedokonalosti na pleti. Pleť  se stane hladká a zregenerovaná. Po aktivaci kožních buněk, tyto mohou následně produkovat více kolagenu a elastinu. Stimulace z chemického peelingu může zvýšit produkci spousty základních prvků, které zajišťují mladistvý vzhled.

S chemickým vybělujícím peelingem dosáhnete jasnější a rovnoměrný tón pleti, bez tmavých skvrn a hyperpigmentace. Eliminuje kožní buňky bohaté na melanin a zabrání tmavnutí nových kožních buněk.

Při mastné, aknózní pleti chemický peeling rychle redukuje akné a značně snižuje riziko jeho budoucího výskytu. Chemický peeling používaný ve studiu Andrea působní ve třech úrovních akné tím, že se samostatně zaměřuje na jednotlivé projevy: ucpané póry, pupínky a zánět.

Oblast očí, která má méně tukových žláz než ostatní části obličeje, je prvním místem, kde jsou patrné první známky stárnutí, kdy se ztráta barvy a zaoblenost projevují již kolem dvacátého pátého roku. Mnou aplikovaný chemický peeling okolo očí nabízí ultra jemné, a přesto účinné řešení k ošetření těchto oblastí pokožky prostřednictvím vylepšené obnovy a regenerace buněk.

Povrchový peeling úrovně 2

Tento peeling je prvotřídní ošetření určené k odstranění celé dermis. Skládá se z jemných peelingových látek, které lze používat k zesvětlení oblastí s vysokou pigmentací a k ošetření pokožky poškozené sluncem, pro redukci středního až silného akné, jemných jizev, zabarvení a středně hlubokých vrásek. Má rovněž schopnost značně urychlit proces omlazení kůže. Protože však proniká hlouběji, je doba zotavení delší a vedlejší účinky spojené s procedurou silnější.

I když se chemický peeling často používá pro omlazení obličeje, je možné ho používat také na jiných oblastech těla. Pravidelné peelingové ošetření bude značně prospěšné také pro krk, dekolt a ruce.Doporučuji aplikaci chemického peelingu po zahojení pleti. Vhodná návštěva 6x  každé 2/3 týdny. Efekt takto ošetřené pleti přetrvává dlouhodobě a je skvělý. Pleť, která byla ošetřená chemickým peelingem, musí být nadále ošetřována speciálním krémem, který obsahuje ochranný faktor UV 50, který je k zakoupení ve studiu.

TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky