Studio Andrea Třinec - UNREGISTERED VERSION

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Dermaroller Třinec

Služby

Dermaroller je jemná alternativa laseru, kyselinových peelingu a vyhlazování vrásek.


    Nanášením krémů, gelů nebo liposomů proniká epidermální vrstvou do kůže maximálně 0,3 % účinných látek v nich obsažených. Přes 99,7% těchto látek se ztrácí. Vrchní vrstva kůže (epidermis)se skládá z několika vrstev. Ty jsou vystavěny jako cihlová zeď. Lipidy a ceramidy spojují jednotlivé stavební prvky. Spojení mezi dermis a epidermis tvoří balastní vrstva. Ta produkuje nové epidermální vrstvy, které neustále narůstají zevnitř ven a končí v nejsvrchnější vrstvě. Epidermis pracuje proti nanášeným substancím a tlačí krémy na povrch. Epidermis tvoří pro kosmetiku tzv. "uzavřenou jednosměrku" Hlubokého působení nemůže být běžným nanášením krému nikdy dosaženo. Pomoci dermarolleru je možné epidermální bariéru bez námahy a vedlejších účinků překonat.

    Tato nová dynamická metoda ošetření kůže má mnohé výhody: hluboké vpravování lipofilních a hydrofilních účinných látek, působení kosmetických produktů je mnohem vyšší, větší molekuly mohou proniknout zavřenou epidermální vrstvou, přímé dávkování účinných látek, bezbolestné a jednoduché použití.

    U dermarolleru se jedná o malé válečky, které jsou osázeny mikrojehličkami. Ty jsou tak jemné, že poranění hlubších vrstev je vyloučeno. Kůže dobře snáší všechny části válečků, vedlejší účinky doposud nejsou známy.

    Ke krvácení při tomto ošetření dochází velice zřídka, přesto je třeba je zachovávat sterilní podmínky, které jsou v mém studiu samozřejmostí. Po aplikaci je na pacientovi zásah vidět několik dní. Podobně jako píchnutí jehlou. Druhý nebo třetí den již není patrné. Ošetření není bolestivé, je možné použít lokální anestetika. 1,5mm není hluboko, někdy pacienti pociťují svědění, ovšem žádnou bolest. V klinické studii bylo prokázáno, že se vytvoří dvojnásobné množství reprodukovatelného kolagenu, než které je k dispozici před ošetřením. Dermaroller je možné používat libovolně často. Nemá však smysl opakovat ošetření v kratších intervalech než 6,8 až 10 týdnů, neboť je to doba působení jehel, v této době funguje působení dermarolleru samo o sobě. Dermaroller neodstraňuje žádnou tkáň, laser je efektivní, ale odstraňuje i zdravou kůží. Dermaroller nechává kůži v klidu a vytváří nové struktury. Má jiné indikace, je pro pacienta spolehlivý a komfortní. Při spojení z mezoterapií je možné dosáhnout překvapivých, kladných výsledků na pleti.

Cena se pohybuje od velikosti ošetřované plochy od 200 - 800,- Kč a je přímo závislá rovněž na aplikovaném materiálu.


TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky