Studio Andrea Třinec - UNREGISTERED VERSION

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Kosmetika Třinec

Služby

VIZÁŽISTIKA - BAREVNÁ TYPOLOGIE -  ZMĚNA IMAGE
MASÁŽE   ČIŠTĚNÍ PLETI - VYPICHOVÁNÍ MÍLIÍ
NAPAŘOVÁNÍ   MASKY   DEPILACE - ÚPRAVA OBOČÍ
BARVENÍ ŘAS I OBOČÍ - TRVALÁ NA ŘASY
PORADENSTVÍ - ZÁBALY - LÍČENÍ - IONTOFORÓZA   
OZONIZÉR  -   FOTOOMLAZENÍElektroestetické zařízení pro salonní ošetření obličeje
BELEX 08


Často mi zákaznice kladou otázku, jako často je nutné navštěvovat kosmetická zařízení a podstupovat kosmetické ošetření pleti, popř. dekoltu. Je to zcela individuální. Při mastné, aknózní pleti je nutná návštěva alespoň jedenkrát v měsíci. Při normální a smíšené pleti se doporučuje navštívit kosmetičku jedenkrát v průběhu šesti týdnů. Suchá pleť si žádá častější olejové masáže, masky a výživné obklady. Rovněž je zde žádoucí navštívit kosmetičku jednou až dvakrát za měsíc. Čistá, jemná a pružná pleť je jedním z největších předpokladů pro krásný vzhled. I když je typ vaší pleti ovlivněn dědičnými předpoklady, můžete každodenní péči dosáhnout toho, abyste vypadala co nejlépe.

V různých kosmetických zařízeních se můžete setkat s rozdílným ošetřením. Jen na vás je, kterému typu ošetření dáte přednost. Já osobně upřednostňuji jak již mechanické (ruční) ošetření pleti, tak i elektroestetické ošetření. Ve svém studiu pracuji s elektroestetickým zařízením, se kterým můžu realizovat celou řadu ošetření s velmi dobrými výsledky. Jsou to například speciální kůry na důkladnou hydrataci pleti, projasnění, okysličení, zpevnění, odstranění problémů s mastnou pletí, ochablostí a snížení přecitlivělosti pleti atd., a to vždy s maximální spolehlivostí a bezpečností. Při mechanickém peelingu jsou odstraněny odumřelé buňky. Tato procedura zlepší vzhled a hebkost pleti. Rozprašovačem je možné tonizovat pleť a dekolt. Dochází k zvlhčení a tonizaci pleti. Nasávací baňkou je možné provést hygienické čištění pleti s optimální cirkulaci krve a lymfy. Dochází k odstranění produktů metabolismu. Ozonizací dochází ke zklidnění a desinfekcí podrážděné pleti. Je navozeno zklidnění a relaxace. Mikrogalvanickou iontoforézou je umožněno účinné vpravování aktivních látek do pleti, což  při klasické kosmetice nelze docílit. Stejně tak nejde docílit ani dezinkrustace – jedná se o regulaci nadměrného mazotoku, zmýdelnění přebytečného tuku a následné odstranění. Při pravidelné aplikaci je možné docílit vyrovnání mazotoků a prevence tvorby zánětlivých a bolestivých míst. Při klasické kosmetice nedochází ani ke galvanizaci – hlubokému prokrvujícímu účinku. Je docíleno perfektní výživy a okysličení pro všechny typy pleti. Pasivní gymnastikou, svalovou stimulací, docílíme optimální tonizace ochablé pleti a zjemnění vzhledu pokožky. Celou proceduru uzavírá klasická relaxační masáž, která je prováděná ručně.

Kosmetické ošetření prováděné elektroestetickým zařízením je možné aplikovat u každého typu pleti. Již dávno neplatí pravidlo, že kosmetické ošetření podstupují jen ženy, s oblibou jsou tyto služby vyhledávány i muži.


Nemůžete však zanedbávat svůj vzhled po roky či měsíce a pak očekávat, že drahá kosmetika a intenzivní péče vše spraví za pár dní. Úspěchu dosáhnete tehdy, když budete pravidelně věnovat své pleti čas a péči. Nikdy není příliš brzy či pozdě starat se o sovou pleť.

TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky