Studio Andrea Třinec - UNREGISTERED VERSION

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Modeláž nehtů a manikúra Třinec

Služby
  • MODELÁŽ NEHTŮ VŠEMI TECHNIKAMI - gelem, porcelánem, hedvábím, sklem, akrylem

  • VELKÝ VÝBĚR nehtových komponentů

  • REGENERACE A TRANSPLANTACE vlastních nehtů

  • SLAVNOSTNÍ, EXTRAVAGANTNÍ I OZDOBNÉ LAKOVÁNÍ

  • AIR BRUSCH -extravagantní  lakování pomocí pistole, nesčetný výběr motivů a barev, nápaditost

  • LÉČIVÉ NEHTOVÉ PORADENSTVÍ - při výkonu zdarma

  • P - SHINE - japonská manikúra

  • MANIKÚRA, REGENERACE, VÝŽIVA

  • ZÁBALY parafinové a klasické

  • PEELING rukou a nohou + PARAFÍNOVÉ KOUPELE

    Naše studio se věnuje profesionálně modelaci nehtů, manikúrou, zdobením nehtů, péči o nehty a ruce, japonskou manikúrou  P- Shine, parafinovými zábaly, pedikúrou a prodejem nehtové kosmetiky.

    Pokud vás příroda neobdařila krásnými a pevnými nehty a vy sama se cítíte méněcenná a stydíte se ukazovat své ruce, pak jsou tady metody, které vám vaše nehty prodlouží, zpevní a zkrášlí. Nebojte se zajít do nehtového studia a požádat zkušenou manikérku o radu. Péče o ruce je nesmírně důležitá a nesmí být opomíjená, jelikož kůže na rukou je extrémně tenká a během našeho života je stejně tak jako naše tělo vystavena slunečnímu záření a okolním vlivům. Ruce stárnou ale daleko rychleji. Věnujte proto trochu péče a času kvalitní manikúře nebo modeláži a již nikdy se za své ruce stydět nebudete. Pro modeláž a zpevnění vlastních nehtů doporučuji tyto profesionální techniky, které také i naše studio používá.

Co se rozumí nehtovým designem? Jedná se o běžné lakování nehtů.

    V našem studiu provádíme rovněž francouzskou manikúru, svatební a slavnostní zdobení, lepení obtisků a ozdob na nehty a dále také provádíme kreslení vlastních námětů a kreací nebo jsme schopní přenést vámi donesený námět na nehty, záleží pouze na vaší fantazii a přání. Rovněž nabízíme komplexní péči o ruce a nehty, klasickou manikúru, včetně masáží a parafinových zábalů na ruce. Vašim rukám se dostane té nejlepší péče s kvalitními a osvědčenými přípravky renomo vaných firem. Je možné provést P-Shine, kůru, kterou je nutné opakovat 1x během třech týdnů. Jedná se o speciální zapilovávání včelího pylu a křemičité hlinky z Japonska do vlastních nehtů. Po těchto kůrách je nehet dokonale lesklý, ošetřený a ozdravený.      

    Služby, o kterých jsem se zde zmínila, využívají jak ženy, tak i muži. Ženám, které mají porušené nehtové lůžko, nehet po úrazu neroste nebo je jinak deformován, i přesto je zde možné modelaci umělých nehtů provést.

    Ženy, které se rozhodnou vyhledat tyto služby, by měly pečlivě zvážit výběr manikérky a nehtové designérky, neboť začínající a nezkušená pracovnice vám může místo krásně upravených a vymodelovaných nehtů provést službu, se kterou nemusíte být spokojena. V tom horším případě vám může ovšem způsobit i vážné poranění nehtové ploténky a nehtového lůžka. Vaší vizitkou nejsou jen upravené nehty na rukou, ale i na nohou.

    Naše studio poskytuje i služby medicinální pedikúry s poradenstvím, jak o nemocné nebo unavené chodidla pečovat. I nehty na nohou je možné modeláží vymodelovat do krásných, pravidelných, neporušených tvarů. Je možné zagelovat i francouzskou manikúru. Tato procedura vydrží stejně jako u rukou cca.  měsíc, pak je nutné nehty  na nohou doplnit ( dolít ).

CeníkTOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky