Studio Andrea Třinec - UNREGISTERED VERSION

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Prodlužování řas Třinec

Služby

Dlouhé, husté a ohebné řasy propůjčují každé hollywoodské hvězdě absolutně dokonalý vzhled. Ještě donedávna byla tato technika určena jen hvězdám filmového plátna, ale nyní si můžete i Vy nechat Vaše řasy prodloužit podle libosti. Extréme Look se nabízí ve 4 různých barvách – v černé, fialové, ořechově hnědé a námořnické modři..

    Během zhruba 2-3 hodinového kosmetického ošetření Vám budou Vaše nové řasy zcela bezbolestně naaplikovány. Výsledkem jsou krásné, dlouhé a husté řasy. S naším voděodolným lepidlem se můžete po prvních 24 hod libovolně sprchovat, plavat, saunovat, potápět se, ošetřovat Váš obličej, navštěvovat fitness.....atd.

    Jediné, na co si musíte dávat pozor je odličovací přípravek na oční kontury a řasenka. Tyto dva produkty totiž nesmějí obsahovat žádný olej či vosk. Proto byl vyvinut speciální řasenku a odličovací přípravek Extréme Look a doporučuji Vám používat tyto originální přípravky, které jsou pro řasy Extréme Look určeny. Obojí k zakoupení v mém salónu.

    Extréme Look řasy se nabízejí v různých délkách: 8, 10, 12, 13 a 14 mm. Řasy drží 3-6 týdnů, stejně tak dlouho jako Vaše přirozené řasy, které se v této době průběžně obnovují.

    Extréme Look řasy se aplikují jednotlivě na Vaše přirozené řasy a dají se nosit libovolně dlouho, dokud budete chodit na jejich pravidelné doplňování zhruba jednou za měsíc.

    Naše řasy jsou vhodné jak pro zvláštní příležitosti (svatba, plesy...), tak pro každodenní nošení. Záleží jen na Vás jakou délku a barvu si zvolíte. Řasy jsou navíc superlehoučké, takže je vůbec necítíte.

    Uskutečněte si svůj sen a dopřejte si svůdný pohled hollywoodských hvězd s našimi trvalými řasami Extréme Look.

Ceník

TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky