Studio Andrea Třinec


Přejdi na obsah

Vyhlazování vrásek Třinec

Služby

Používané produkty
kyselina hyaluronová - RESTYLANE, JUVÉDERM, DERMYAL a jiné

Když se mně klientky ptají, co podstoupit dříve, zda-li permanentní make-up (trvalé nalíčení obočí, vrchních a spodních linek očí, kontura rtů, včetně vystínování – aplikace pomoci tetováže s trvanlivostí 3-5 let) nebo vyhlazení vrásek, odpovídám takto: nejlépe je nejdříve si nechat naaplikovat permanentní make-up a následně až po zhojení aplikovat buďto botulotoxin nebo produktu. Krátce se zmíním k charakteristice produkutu. Produkty neboli kyselina hyalurová – jsou kožní implantáty v injekční formě.

Produkt je určen k vyhlazování vrásek a ke zvýrazňování rtů. Jedná se o průzračný, bezbarvý, viskoelastický gel, který je vhodný pro dermální augmentaci, napodobující přirozené hydratační funkce hyalurové kyseliny, obsažené v mezibuněčném lůžku v lidské tkáni. Máte-li pocit, že vaše tvář potřebuje ihned důkladné ošetření vrásek, nerovností v obličeji (jizvy) nebo vyplňování obličejových kontur a rtů, je pro vás určen produkt. Produkty májí dočasný účinek (maximálně 6 měsíců).V případě nespokojenosti s výsledkem, existuje, na rozdíl od klasické plastické operace, cesta zpět.


  • Výhody : před zákrokem není třeba provádět test na alergii.

 

  • Účinek : opět jde o velmi individuální záležitost, v průměru je to 6 – 12 měsíců. Při opakování aplikace se účinek prodlužuje. Implantát podporuje i obnovu vlastní tkáně.

 
Bezprostředně po ošetření se může objevit lehké zarudnutí, otok, citlivost nebo svědivý pocit v ošetřené oblasti. Jedná se o normální jev po injekci. Jde o dočasný stav , který zpravidla zmizí během jednoho až dvou dnů. Počáteční otok po ošetření rtů může trvat déle. U někoho může trvat otok třeba i týden a rty mohou po tuto dobu vypadat poněkud nesouměrně. To znamená, že bezprostřední výsledek po ošetření nelze považovat za konečný. Všechny injekční implantáty může aplikovat pouze vyškolený lékař dermatolog.

Botulotoxin můžeme společně s produkty aplikovat v části obličejové. Botulotoxinem se dokonce léčí hyperhidróza (nadměrné pocení). V posledních deseti létech jsou zprávy o léčebném využití botulotoxinu i  proti hlubokým vráskám na čele v horní části obličeje. Dochází k nim následkem nadměrných stahů okolního drobného svalstva, svalový tonus oslabuje a povrch kůže se vyrovnává. Paralýza je dočasná, protože dochází k regeneraci nervů. K účinku, tj. k paralýze vybraných svalů, dojde za dva až 14 dní po injekci, v závislosti na hmotě svalů, které se podařilo ovlivnit. Opakovat kůru se doporučuje vždy za 9 až 12 měsíců. Časté opakování nemá význam a naopak by mohlo vést k vytvoření protilátek a ztrátě účinku. Z komplikací, které mohou nastat : dočasná ptóza, asymetrický výsledek, nedostatečný efekt, hematom, případně bolest hlavy v několika hodinách po injekci. Kontraindikovaná je tato léčba u těhotných a kojících žen. I tyto aplikace patří do rukou vyškoleného lékaře.

Kdy je nejvhodněji s těmito korektivními úpravami začít? Na tuto otázku nelze zcela jednoznačně odpovědět. Vše záleží na typu pleti, na stravovacích návycích, životním stylu, stresu, pracovním vytížení, počtu vrásek, rodových dispozicích aj. Naštěstí jsou zde možnosti bez nutnosti jakýchkoliv razantnějších plastických operací, docílit tváře bez vrásek,

i když s jednou nevýhodou, že tyto injekční zákroky, (ať již produktem nebo botulotoxinem) nejsou trvalé. Tyto je nutné opakovat. Po několikátém opakování se dá očekávat trvání kosmetického efektu až jeden rok.
 
Pro mnohé se možná budou zdát tyto zákroky razantní, bolestivé a možná i zbytečné, ale která žena nebo muž by nechtěl vypadat stále svěže, mlád a přitažlivě? Žádné drahé krémy nedokážou v tak krátké době a vcelku bezbolestně vyhladit obličej tak , jak to dokážou injekční implantáty.


AUGMENTACE + REGENERACE = TECHNIKA MATRIX


MATRIDEX


Matridex je nový , vstřebavatelný gel určený k léčení kožních defektů. Ve srovnání se všemi ostatními injektovatelnými produkty, má dva efekty: doplňuje odbourané kyseliny hyaluronové (augmentace), znovudotvořuje kolagenové tkáně (regenerace). Tyto dva efekty vedou k dobrým, okamžitým a dlouhotrvajícím výsledkům.
 

Co můžete upravit s Matridexem? Nasolabiální rýhy, glabelární rýhy, kontury rtů a zvětšení rtů.


MATRIDUR


Matridur je kopolymer, hydrogel pro léčbu vrásek. Hlavní součástí je "zesítěná" kyselina hayluronová (Hylanový gel) neživočišného původu. Matridur nahradí kyselinu hyaluronovou chybějící v kožní vrstvě. Toto má efekt okamžité augmentace vrásek. Setkává se s velkým ohlasem u lékařů a pacientů. Je velmi dobře organismem snášen.
 

Matridex a Matridur splňují všechny požadavky Směrnic Německého společenství pro Estetickou chirurgii.


Úvod | Nabídka Studia | Služby | Svatební servis | Ceník služeb | Kontakt | Informace | Mapování stránky

TOPlist

Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku