Studio Andrea Třinec - UNREGISTERED VERSION

Přejít na obsah

Hlavní nabídka

Galvanické ošetření

Služby

Ošetření pomocí GALVANIZACE

Odhalte své krásné, omlazené já díky viditelným a blahodárným účinkům pro vaší pleť.

Pomoci galvanického proudu se viditelně zlepší vzhled pleti. Napomáhá redukovat vzhled jemných linek a vrásek, dodává vaší pleti jas, viditelně revitalizuje vaší pleť, zmírňuje viditelnost celulitidy,
zmírňuje otoky a váčky, sjednocuje tonus a odstín pleti, oživuje vlasovou pokožku a vyhlazuje celé tělo. Součástí procedury je aplikace speciálních gelů, které pomáhají vyčistit pleť do hloubky a zároveň ji ošetřit pomocí pozitivně působících látek.Jak funguje galvanizace pomocí galvanické žehličky: je jedním ze způsobů, jak můžete svou stárnoucí pleť udržet ve formě, aniž byste museli nutně podstupovat chirurgické zákroky do Vašeho těla.

Žehlička velikosti a vzhledu klasického depilačního strojku funguje na bázi pozitivního a negativního galvanického proudu (povzbuzuje buňky k vyšší aktivitě) a je natolik chytrá, že si i sama identifikuje typ pleti, podle kterého si sama nastaví intenzitu a poté započne hloubkové čištění pleti ve všech vrstvách kůže. V následující části se žehličkou do pokožky vpraví kosmetické přípravky, které pleť vyživí a vytáhne z pleti všechny nečistoty a toxiny, které jsou v ní obsaženy. Ani akné, ekzém, lupenka nebo velmi vrásčitá pokožka není překážkou v žehlení, ba naopak.

Jestliže je žena starší třiceti let, dochází dokonce kromě hloubkového čištění ještě ke štěpení buněk, čímž je podpořena jejich obnova.

K žehličce náleží více nástavců – kromě nástavce na obličej, krk a dekolt je to dále nástavec na okolí očí (zmírnění otoků, kruhy pod očima), dále nástavec určený k masáži hlavy (k masáži vlasových cibulek, podpora růstu vlasů), je vhodná jak pro muže, tak pro ženy. Tento nástavec je ve tvaru hřebenu a proto se dostane dobře mezi vlasové cibulky a pokožku, kde pak aktivuje vlasové cibulky, které již nejsou aktivní, a podporuje růst nových vlasů. K žehličce náleží ještě nástavec na celulitidu.

Před samotným žehlením je na obličej nanesen gel, který podporuje obnovu pleti společně s následným žehlením. Doba, za kterou je pleť důkladně vyčištěna se udává okolo 28 dní, může se však mírně lišit podle věku ženy. Celý zákrok trvá cca 20 minut, je naprosto bezbolestný a již po jednom použití jsou viditelné očekávatelné výsledky. Ze začátku se žehlení provádí zhruba třikrát týdně, poté stačí žehličku používat pouze jedenkrát za týden.


Společně s používáním galvanické žehličky na masáž hlavy je doporučeno používat další kosmetické přípravky, které podporují růst vlasů a jejich celkovou obnovu. Po skončení žehlící procedury je třeba na obličej nanést ještě ošetřující gel. Jestliže je Nu Skin galvanická žehlička používána pravidelně, její účinky se stále násobí.


Cena: 600,-Kč/1 ošetření - galvanizace

TOPlist
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky